3-dermatolojik-uygulamalar

Deri ve Zührevi Hastalıkları bilimi; deri, saç, tırnak, ağız mukozası ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenen bir bilim dalıdır.

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte Dermatoloji Kliniği sadece bireylerin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri amacıyla sağlık hizmeti sunmakla kalmamış, aynı zamanda bireylerin kozmetik beklentilerine de cevap vermeye başlamıştır.

Göztepe Lazer Kliniğimizde deri, saç, tırnak hastalıları ve ağız içi gibi mukoza hastalıklarının tanı ve tedavisi konusunda hizmetinizdeyiz.

Bu hastalıklar arasında; alerjik deri hastalıkları, kurdeşen (ürtiker), siğiller, nasırlar, saç dökülmesi, aşırı terleme, behçet hastalığı, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, deri enfeksiyonları, derinin mantar hastalıkları, ekzemalar, et benleri, deri tümörleri, ilaç reaksiyonları, sedef hastalığı, saç hastalıkları, tırnak hastalıkları, vitiligo, yağ bezi hastalıkları ve yanıklar bulunmaktadır.

Saydığımız hastalıkların tanı ve tedavisi yanında kriyoterapi ve elektrokoterizasyon gibi müdahaleler, vücut benlerinin dermoskopik incelenmesi ve takibi, Prick test ve Patch test gibi deri alerji testleri de yapılmaktadır.

Dermatoloji kliniğimizde vermekte olduğumuz hizmetlerimiz;

* Temel dermatoloji
* Lazer ünitesi
* Cilt, saç ve tırnak analiz ünitesi
* Dermatokozmotoloji
* Dermatoallerji
* Girişimsel dermatoloji
* Pigmente lezyonları tanımlama ve takip bölümü
* Güneş ve cilt hastalıkları.

TOP